Projektowanie Podstawek Pomiarowych

Jesteśmy wysokiej klasy projektantem podstawek pomiarowych. 


Wybierając nasz projekt otrzymujecie Państwo pewność, że finalny produkt będzie realizował układ bazowy z dokumentacji 2D, umożliwiał podejście do wszystkich cech mierzonych oraz był ergonomiczny.


W przypadku skomplikowanych zadań w trakcie projektu drukujemy prototypy celem sprawdzenia montażu detali na podstawce w praktyce. 


Dodatkowo każda podstawka konsultowana jest "na bieżąco" z inżynierem obsługującym maszynę współrzędnościową. Stosując takie podejście, otrzymujecie Państwo podstawkę pomiarową spełniającą wszystkie wymagania w praktyce.


W naszej ofercie jest nie tylko wykonanie podstawki pomiarowej lecz również doradztwo jak i co wykonać najlepiej. Całość oparta na wnikliwej analizie dokumentacji technicznej klienta.

Jeśli otrzymaliście Państwo wymagania dotyczące weryfikacji produkowanego przez Was detalu i powstał problem z wdrożeniem w życie wymagań klienta — nasza oferta skierowana jest właśnie dla Państwa.

Wspomniana oferta polega min na szerokim doradztwie co i jak można zweryfikować sprawdzianem pomiarowym a co za pomocą np. podstawki pomiarowej i maszyny CMM.


Zajmujemy się również przeróbką istniejących podstawek pomiarowych pod kątem nowych wersji detalu. 

Dodatkowo w celu redukcji kosztów, nowy projekt uwzględnia możliwie jak największą liczbę wcześniejszych detali jak również, staramy się projektować wszystkie modyfikacje z wykorzystaniem obecnych komponentów.


© 2023 MS Technical Support Michał Sieradzki